Image

Enjeksiyon Baskılar

İçersinde bulunan şişirici gaz Pentan dışında hiçbir kimyasal gaz açığa çıkarmamaktadır. Bilindiği üzere Pentan gazının Sera etkisi (atmosfere zararı) yoktur.

Image

Söve Bloğu

İnşaat alanında ve bilinen dekorasyon amaçlı üretimlerin dışında , esneme özelliğinin ve şekillendirmenin de kolaylığıyla artık Heykeltraşlar,Reklamcılar,l sanat ustaları da söve bloğu tercih etmektedir.Söve blokları ince granül yapısına sahip B1 alev yürütmez grubu ham maddeler ile üretilmektedir.(TS EN 13163). Standart olarak üretildiği gibi firmaya ve kişiye özel üretim imkanları da mevcuttur. Standart olarak 16 kg/m3 - 32 kg/m3 yoğunluklarda üretimi yapılmaktadır. (200*125*100 cm),(200*125*50 cm),(200*100*62,5) , (200*120*100 cm) ölçülerinde üretimler yapılmaktadır.

DETAILS
Image

Beyaz Yalıtım Levhası

İçersinde bulunan şişirici gaz Pentan dışında hiçbir kimyasal gaz açığa çıkarmamaktadır. Bilindiği üzere Pentan gazının Sera etkisi (atmosfere zararı) yoktur. Tüm ürünler CE belgeli üretilmekte , Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen TS EN 13163 standartına uygun olarak üretimi sağlanmaktadır.

DETAILS
Image

Asmolen

Özellikle inşaat sektöründe oldukça fazla tercih edilmektedir. Asmolen' nin ısı yalıtım özelliğinin yanı sıra azımsanmayacak derecede ses yalıtım özelliği de vardır. Uygulanan yüzeylerin kesitsiz ve düz oluşuda özellikle iş merkezleri ve oteller gibi tesisatın yoğun olduğu yerlerde tercih edilmesini sağlamaktadır. Asmolen bu bağlamda hafif oluşu nedeniyle binalara yük bindirmez.

DETAILS